Venüs Personel Teşvik Sistemi

Deneyimli, teknik bilgiye sahip ve İş ve Sosyal Güvenlik  mevzuatı uygulamaları alanında uzmanlaşmış devlet tecrübesine sahip kadromuzla uzmanlarımız tarafından hazırlanan programlarımız aracılığı ile şirketlerin yararlanamadığı SGK istihdam teşviklerini 15 dk ile 60 dk aralığında yararlanabileceğiniz  maksimum teşvik kombinasyonunu belirliyor ve size raporluyoruz.

Her 100 Şirketin 90’ının istihdam teşviklerinden tam olarak yararlanmadığını veya eksik yararlandığını ve bu nedenle her ay “Fazla Sigorta Primi Ödediklerini” Biliyormuydunuz!!!

SGK’ ya prim borcunuz yoksa ve son 5 yıldır artan bir sigortalı sayısına sahipseniz sizde %90 her ay daha fazla Sigorta Primi Ödüyor Olabilirsiniz!

İster sadece yeni işe aldığınız personel için isterseniz mevcut çalışanlarınız için teşvik analizi hizmetimizden  yararlanabilirsiniz.

 

Teşvik Analizi hizmetimizden yararlanarak;

  • Önemli ölçüde maliyet avantajı sağlarsınız.

  • Bağımsız bir şekilde tüm hesaplamalara ulaşabilirsiniz.

  • Teşviklerden hatalı yararlanma ve cezai müeyyide riskinden kurtulmuş olursunuz.

 

“ÖDEYECEĞİNİZ DANIŞMANLIK HİZMETİNİN KATLARINI KAZANDIRMAYI GARANTİ EDİYORUZ”

İşletmelerin en önemli gider kalemlerinden biri olan personel maliyetlerinin, İLAVE BİR YATIRIM OLMAKSIZIN, mevcut ödemeler dengesinde, %20,5 oranında tasarruf elde edilmesini sağlamak üzere geliştirilmiş bir hizmettir.

Mart 2011'de yürürlüğe giren 6111 Sayılı Torba Kanun ile özel sektöre sunulmuş "İşveren Prim Payı" teşviği kanunu kapsamında hizmet vermektedir.

 

28 Aralık 2015 tarihli ve 29576 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulu Kararına istinaden 6111 sayılı teşvik kanununun bitiş tarihi 31.12.2020 tarihine kadar olacak şekilde   5 yıl uzatılmıştır.

 

Bu kanun; SGK ödemelerini düzenli yapan şirketlere tanınan 5510 sayılı %5'lik indirime ilave olarak gelmiştir. Her iki kanundan birlikte yararlanmak mümkündür.

Birçok büyük kuruluşun dahi faydalanmadığı, faydalanmak istediğinde ise  iş yükü maliyetlerinin artması, insan gözüyle hataların oluşması, konunun uzmanı kişilerin bulunamaması, yanlış yararlandırmalar sebebiyle SGK kurumuna geri ödemelerin yapılması veya konu hakkında hiç haberdar olmamaları sebebiyle faydalanmadıkları bu önemli teşvikten,

 

  • İksgk Venüs; geliştirdiği yazılım sayesinde, karmaşık bir yapıya sahip olan 6111 teşvik uygulamalarında, doğru ve güvenilir karar mekanizması ile şirketinize önemli kazanımlar sunar.

  • Yaptığı hizmet ile uygun personellerinize, her ay;

    • En az 275₺ en çok 2.066₺ tasarruf imkanını her bir personeliniz için ayrı ayrı olmak üzere tarafınıza sağlar.

    • Uygun çalışanlarınızın sayısını bu rakamlarla hesapladığınızda önümüzdeki yıllarda devam edecek bu teşvik ile her ay ciddi tasarruflar sağlayabilirsiniz.

Please reload